Звіт депутата Кам’янської міської ради Іванченка А.Г. за 2018 рік

Звіт депутата Кам’янської міської ради Іванченко А.Г. за період 2018 року

У своїй діяльності керуюсь виключно Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» іншим  діючим законодавством, Постановами КМУ, Регламентом міської ради та іншими нормативно правовими актами.

Головна мета депутатської діяльності представляти інтереси виборців за багатомандатним округом у міській раді, захищати законні права виборців, виконання передвиборчої програми, основними тезами якої є:

  • Протидія корупції у всіх органах державної влади
  • Ефективне використання бюджетних коштів
  • Робота з молоддю та просвітницька діяльність
  • Благоустрій міста та окремих районів міста
  • Правова допомога мешканцям у сфері комунальних послуг

Інформація про діяльність

З грудня 2016 року я працюю як позафракційний депутат Кам’янської міської ради.

Мої відвідування сесій міської ради – 100%.

Працюю в комісії з питань законності, правової політики, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики. Відвідування засідань постійної депутатської комісії міської ради при наявності запрошення відповідно до регламенту Кам’янської ради -100%

Робота у Тимчасовій депутатській комісії з питань використання бюджетних коштів та перевірки дотримання законодавства у сфері державних закупівель абсолютно неефективна через ігнорування членами вказаної комісії засідань та неспроможність вирішувати питання поставлені перед комісією на засіданнях. Дійшов висновку,що для забезпечення ефективного контролю за використанням бюджетних коштів необхідно  проводити періодичний незалежний фінансовий аудит, особливо на комунальних підприємствах міста.

Працюю також головою депутатської групи «Коло», яка складається з 6 депутатів. Депутатська група спільно працювала над розробкою проектів рішень та винесення їх на розгляд сесії міської ради.

За 2018 рік депутатська група «Коло» підготувала 4 проектів: «Програму розвитку ОСББ» (більше 10 ОСББ профінансовано у 2018 році) ,«Про надання інформації про роботу КП» ( поступово надається інформація на сайті КМР, «Заборона  політичної агітації в навчальних закладах міста» ( виконується, порушення фіксується) «Бюджетний регламент» ( не прийнято)

Були ініціаторами  розробки проектів рішень  « Етичний кодекс для депутатів та міського голови», «Програми фінансування громадських організацій з міського бюджету» та розпорядження МГ з приводу заборони готівкових зборів в школах на батьківські фонди (було видано розпорядження  після винесення нами депутатського запиту на сесію)

З метою ефективного виконання «Програму розвитку ОСББ» проводились інформаційні зустрічі як з головами ОСББ так і з членами ОСББ для підготовки проектів та подання на конкурс до департаменту ЖКГ. Постійна співпраця з ОСББ міста від початку проекту і до його виконання.

В 2017 році було розроблено  та  прийнято рішення №880-20/VII від 17.11.2017   Про партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у місті Кам’янське на 2017-2021 роки.  Депутатська група «Коло» та я особисто робили все у 2018 році для того щоб популяризувати  ідею Бюджету Участі в місті Кам’янське. Мною особисто у співпраці з громадськими організаціями міста проведено  п’ять семінарів з активними мешканцями на теми бюджету участі «Що таке проект Бюджету Участі?» « Практична робота по написанню проектів Бюджету участі» « Популяризація Вашого проекту та просування під час голосування»  « Перемога. А що далі?» «Робота над помилками та побажаннями бюджету участі в 2019». У співпраці з департаментом економічного розвитку Кам’янської міської ради  відвідувались вищі навчальні заклади де популяризувалась ідея активного впливу молоді на розвиток нашого міста. Розроблені та передані департаменту економічного розвитку до користування презентації та навчальний матеріал. Спільно з департаментом економічного розвитку  приймав участь у підготовці агітаційного матеріалу, від створення логотипу Бюджету участі міста Кам’янське до буклетів,які пояснюють як це працює. Під час написання проектів та подання проектів бюджету участі надавав особисті консультації. Вирішувалися всі питання мешканців міста під час голосування через електронний портал,який мав велику кількість недоліків на момент початку голосування. Оброблялися письмові та телефонні зауваження мешканців та надсилалися до модераторів системи голосування.

Нажаль на при кінці року співпраця з департаментом економічного розвитку в питаннях бюджету участі була припинена за ініціативою та вказівкою виконавчих органів, що зробило не можливим опрацювати скарги та  побажання мешканців міста у 2018 році, для його покращенню у 2019 році. Результати проведених громадською організацією таких напрацювань не цікаві департаменту,через «невелику кількість учасників», а самостійно організовувати такі обговорення департамент так і не наважився.

Я особисто та за підтримкою депутатів групи «Коло» ініціювали участь міста у загальнонаціональному рейтингуванні міст України за показниками прозорості міжнародної організації «Transpsrency Intrnational». Через співпрацю з департаментами економічного розвитку та відділом інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю  КМР вдалося спільно покращити рейтинг міста з 67 позиції до 16 ( серед 100 міст України)

За звітній період з метою виконання програми депутатської діяльності мною особисто проведено 32 прийомів виборців з них за графіком – 12 у додатковий та особистий час – 20.

Отримано звернень виборців особисто на прийомах – 84, поза межами приймальні -23, за телефоном, через сайт та електронною поштою –31 , 

Для забезпечення захисту  прав та інтересів виборців та мешканців міста,що звернулись до мене надсилались депутатські звернення до міської ради, всім депутатам  Верховної Ради України  та до Кабінету Міністрів України, до Національної Комісії що здійснює регулювання Енергетичних питань та Комунальних Послуг, до Міністерств України та  інших державних установ.

Механізм винесення на розгляд депутатів Кам’янської міської ради депутатського запиту можна вважати неефективним в Кам’янській міській раді де без погодження з мером та з головами фракцій жодне питання не розглядається. Депутати, уникають відповідальності під час голосування, відмовляються від голосування через партійну диктатуру та страх втратити добрі відносини з мером. Тому на підтримку більшості запитів, які я виносив на розгляд від себе або від імені депутатської групи «Коло»,  на сесіях голосів депутатів не вистачало.

Прозорість та ефективність використання бюджетних коштів

Постійна робота, але надзвичайно складно  при відсутності часу розібратися з усіма бухгалтерськими справами КП. Був ініціатором створення наглядових рад при КП, та проведення зовнішнього аудиту, але ця ініціатива не була підтримана депутатами КМР.

Питання транспорту

У співпраці з керівником перевізника по автобусам 7-8  прийняли прийнятний та можливий до виконання графік руху. Надруковано 3000 штук календарів-графіків для мешканців округу.

Неодноразово висловлював думку проти прийняття нових тарифів без розуміння механізмів забезпечення якості послуг пасажирських перевезень.

Питання екології

Неодноразово піднімав питання забруднення атмосферного повітря від ДМК у співпраці з  Міністерством екології та Державній екологічній інспекції. Нажаль штрафи за порушення екологічного законодавства мізерні. Ліквідації порушень мають фіктивний характер і інколи неможливо до контролю. Неодноразово з цими питаннями проводив зустрічі з керівництвом ДМК

Питання зони ПХЗ. ДП «Бар’єр» – надіслані звернення до міністерство екології, до комітету Верховної ради з питань екології ,Привернуто увагу  ЗМІ. Нажаль КМУ  та міністерства не здатні використати кошти ЕС для ліквідації наслідків.

Постійна співпраця з комітетом ВР в питаннях екології (Народний Депутат Єднак Остап Володимирович). Проведена спільна зустріч мешканців міста в питаннях екології

Сміттєзвалища. Ліквідації сміттєзвалищ по округу. Вивіз сміття.

Спалення листя. Надруковано 5000 листівок та розповсюджено по місту

Співпраця з громадськими об`єднаннями.

Постійно співпрацюю з ГО «Сила Громади міста Кам’янське»,ГО «Голос природи» БФ «Відродження»  в рамках програми « Київський діалог», Transparency Internation 

Свою діяльність висвітлюю в мережі Фейсбук на особистій сторінці, в місцевих виданнях « Собитіє», «Розумне місто Кам’янське»

Обмін досвідом  та навчання

Періодично відвідую навчальні заходи для депутатів місцевих рад та активістів,які організовуються ГО «ЦеГрін» та інші

Звіт про виконання доручень виборців, отриманих під час минулого звіту у 2017 році

Доручення виборців під час звітування за 2017р Обґрунтування проблеми під час виступу Інформація про виконання
1 Продовжити допомогу мешканцям міста у взаємовідносинах з газопостачальним та газорозподільним підприємством Монопольне підприємство ПАТ «Дніпропетровськгаз» продовжує порушення чинного законодавства України при відключеннях споживачів від газопостачання.

 

ВИКОНАНО

Всі звернення мешканців

Опрацьовані та зроблені звернення до НКРЕКП

2 Сприяти правовій допомозі  в питаннях встановлення індивідуальних лічильників природного газу побутовим споживачам Питання встановлення індивідуального обліку природного газу не вирішено на час звітування ЧАСТКОВО.

Прийнято законодавчі зміні про встановлення індивідуальних лічильників, але газорозподільні підприємства саботують його виконання

3

 

Сприяти можливості мешканців міста потрапляти на засідання постійних депутатських комісій  та на сесії КМР. Запровадити он-лайн трансляцію або запис засідань та сесій КМР для подальшого оприлюднення громаді міста Міська рада встановлює бар’єри мешканцям для реалізації свого законного права приймати участь у процесах управління міста.

 

Ні он-лайн трансляції, ні запис засідань для перегляду інформації в повному обсязі не ведеться.

ЧАСТКОВО.

Потрапити на засідання комісії можна лише зі своїм питанням.

Нажаль міська влада не виявляє бажання забезпечити он-лайн трансляції засідань депутатських комісій та сесії міської ради.

Буде забезпечено за власні кошти

 

4

 

Продовжити контроль за ефективністю використання бюджетних коштів в КМР та бюджетів інших рівнів. Приділити увагу якості виконаних робіт підрядниками Громада міста висловлює сумніви щодо ефективності використання коштів бюджету та якості виконаних робіт підрядними організаціями ЧАСТКОВО.

По мірі можливості.

Висвітлення витрат з бюджету

5 Розробити проект рішення « Про бюджетний регламент». Забезпечити прозорість інформації про  фінансуванню всіх закладів КМР та комунальних підприємств у зрозумілому для громади вигляді Упорядкувати питання щодо внесення змін  до бюджету міста та при плануванні бюджету на наступний рік відповідно до бюджетних запитів.

Варто припинити розподіляти кошти бюджету за політичними ознаками та домовленостями, замість замовлень мешканців за першочерговими потребами

ЧАСТКОВО

Проект розроблено, але виконавчі органи не погодили винесення розробленого проекту на сесію.

Власний проект  виконавчі органи розробили,але також не винесли на сесію.

По прозорості КЗ та Км КМР – виконано.

6 Забезпечити роботу публічних закупівель через систему «ПРОЗОРО» та  зареєструватись в системі  «Dozorro» для  моніторингу та контролю громадськості всіх закупівель  виконавчих органів та комунальних установ,організацій та комунальних підприємств міської ради.  

Забезпечити можливості скаржитись на порушення в системі «Прозоро»

ЧАСТКОВО

Прозоро  – виконано

«Дозорро» – частково

7 Ініціювати проведення зовнішнього незалежного аудиту збиткових комунальних підприємств міста, які потребують значних дотацій з бюджету міста. Ініціювати розробку  бізнес планів на кожне комунальне підприємство та чітко дотримуватися  цих планів направлених на досягнення беззбитковості цих підприємств у визначені терміни. Фінансовий стан комунальних підприємств – жахливий.

Громада міста висловлює недовіру  діям попередніх та діючих керівників КП, які могли призвести до розкрадання та втрати майна громади та значним збиткам через вимивання коштів до приватних структур.

 

Відсутність бізнес планування ознака відсутності фінансової грамоти .

 НЕ ВИКОНАНО

Депутати Кам’янської міської ради не підтримують ініціативи проведення незалежного аудиту.

Виконавчі органи не зацікавленні у розробці бізнес планів  для КП.

Більшість КП КМР – збиткові, відсутня політична воля для змін.

8 Утворити громадські  наглядові ради при комунальних підприємствах міста  особливо «Міськводоканал», « Тепломережа», Управляюча компанія УКОЖФ, КАТП, КП «Трамвай»  

Громада міста висловлює недовіру керівництву вказаних підприємств, через постійні дотації з міського бюджету та відсутності ознак поліпшення фінансового стану та якості наданих послуг

НЕ ВИКОНАНО

Депутати Кам’янської міської ради не підтримують ініціативи створення наглядових рад при КП КМР.

Більшість КП КМР – збиткові, відсутня політична воля для змін.

9 Забезпечити постійне інформування громади міста Кам’янське про  проекти рішень міської ради та виконавчого комітету через ЗМІ та у Фейсбуці Потреба громади висвітлення всієї а не вибіркової ПІАР інформації  зрозумілою мовою та у стислому форматі ЧАСТКОВО

Деякі проекти висвітлювались у ФБ

10 Утворити громадську житлову комісію при департаменті ЖКГ для контролю за черговістю та визначенням важливості проведення капітальних ремонтів житлового фонду ( фасадів в місті тощо).

Забезпечити  на сайті КМР надання інформації про он-лайн чергу проведення  капітальних та поточних ремонтів житлових будинків міста Кам’янське

 

Інформація про черговість ремонту житлового фонду відсутня.

Ремонти відбуваються за політичними домовленостями та  особистими відносинами депутатів з мером, через що страждають люди

ЧАСТКОВО.

Громадська комісія не створена. Виконавчі органи  відмовились від виконання доручення виборців.

 

На сайті публікується інформація про плани капітальних та поточних робіт без черговості виконання.

11 Провести нову  нормативно грошову оцінку земель КМР та зонування відповідно до мети використання земельних ділянок.

Оприлюднити інформацію на сайті КМР для громади міста та зацікавлених інвесторів

Використовуються застарілі данні які не відповідають реальному стану речей ЧАСТКОВО

Внесено в план КМР

 

На  сайті створено карту інвестиційних можливостей

12 Забезпечити можливість  висвітлення на сайті КМР  перелік вільних земельних ділянок для  інвесторів та підприємців міста та забезпечити прозоре використання всіх земельних ділянок в місті. Укласти договори оренди земельних ділянок з усіма підприємствами всіх форм власності, особливо з підприємствами енергетичних монополій. Через відсутність прозорості та кулуарні домовленості  по земельним ділянкам в місті – місто втрачає інвестиційну привабливість та надходження до бюджету, втрачає робочі місця.

 

Корупція  в земельних питаннях.

 

Не всі договори укладені.

ЧАСТКОВО

На  сайті створено карту інвестиційних можливостей.

 

Відбувається укладання договорів оренди

13 Забезпечити функціонування он-лайн мапи встановлених законних МАФів  в місті та прозору інформацію про незаконно встановлені МАФи в місті та терміни їх демонтажу.

Утворити прозору он-лайн чергу для встановлення МАФів за заявками підприємців з можливістю обговорення з громадою міста  про доцільність.

 

МАФи встановлюються за корупційними домовленостями.

 

Інформація приховується.

 

Місто перетворюється на місто МАФів, що погіршує умови для мешканців

ЧАСТКОВО

 

Прозора інформація для мешканців відсутня.

 

 

14 Провести інвентаризацію всієї комунальної власності в місті Кам’янське та створити відкритий громаді он-лайн реєстр, з висвітленням майна яке виставлено на продаж чи оренду. Забезпечити он-лайн GPS моніторинг всього комунального транспорту в тому числі транспорту комунальних підприємств та підрозділів КМР  

Відсутність реєстру комунального майна  викликає зловживання та використання за корупційною складовою

ЧАСТКОВО

 

Виконавча влада не забезпечила виконання, але в плани роботи КМР внесено проведення інвентаризації майна

15 З’ясувати причини зникнення майна в КП «Центральний міський парк» під час проведення реконструкції та  забезпечити відповідальність винної особи Неприпустимо щоб Кам’янська міська рада покривала тих хто винний у зникненні майна громади НЕ ВИКОНАНО

ЗНИКЛЕ МАЙНО НЕ ЗНАЙДЕНО.

ФАЛЬСИФІКАЦІЇ З ІНВЕНТАРНИМИ НОМЕРАМИ

16 Забезпечити механізм вирішення витрат понад 10 млн. гривень (або важливих соціальних об’єктів, вулиць, парків та інше) на об’єкти реконструкції та капітального ремонту  через громадські слухання У випадку відсутності громадських слухань кошти з бюджету витрачаються не на першочергові потреби громади а за бажанням, губернатора Дніпропетровської області, мера міста Кам’янське чи  його заступників НЕ ВИКОНАНО

Виконавчі органи та депутатський корпус  не зацікавлені  в залучені мешканців до спільного прийняття рішень на громадських слуханнях

 

 

17 Сприяти чесному та прозорому проведенню  програми «Громадській бюджет» в місті Кам’янське

 

Це дозволить залучити громадськість до активної участі в житті міста ВИКОНАНО

Але в кінці року виконавчі органи відмовились провести громадські обговорення по внесенню змін до рішення КМР для покращення умов БУ

18 Розробити та винести на обговорення та прийняти  на сесії проект рішення « Про сприянню розвитку ОСББ в місті через спільне фінансування» Це дозволить створити мотивації для розвитку ОСББ в місті.

Це створить механізм вирішення першочергових проблем ОСББ через спільне фінансування.

Дозволить економити кошти бюджету  та забезпечити громадський контроль за якістю виконаних робіт

 

ВИКОНАНО
19 Продовжити роботу над Планом Стратегічного розвитку міста Кам’янське 2030» с залученням громадськості Планування розвитку  міста до 2030 року спільно з мешканцями дозволяє зрозуміти першочергові проблеми та створити механізми їх ефективного вирішення ЧАСТКОВО ВИКОНАНО.

Роботи ведуться самотужки без участі виконавчих органів

20 Забезпечити захист малого та середнього бізнесу в місті Кам’янське від  бажання виконавчої влади підвищувати податки на землю та інше.  Розробити програму «Розвитку малого та середнього бізнесу» діючу не на папірцях, а стимулюючу до розвитку малого та середнього бізнесу  

Не припустимо підвищувати податки під час занепаду бізнесу в місті.

Першочергове завдання – створення робочих місць в місті та зменшення навантаження на бюджет через соціальні допомоги

ВИКОНАНО ЧАСТКОВО

 

Програма  прийнята, але вона має формальний характер

21 Забезпечити прозорість використання бюджетних коштів та коштів батьківських фондів в навчальних та дошкільних закладах в  місті Кам’янське. Припинити тиск на батьків у випадку неможливості надання добровільних внесків  

Забезпечить механізм контролю за батьківськими коштами та коштами бюджету.

Мотивує батьків на спільне фінансування закладів на умовах прозорого використання

ВИКОНАНО ЧАСТКОВО

Після оголошення на сесії КМР мер міста дав розпорядження про заборону готівкових зборів. Але  збір готівкових коштів за словами батьків продовжується.

22 Сприяти фінансуванню закладів освіти, охорони здоров’я, культури  та спорту  в місті Кам’янське Діти  – це майбутнє міста. Варто вкладати в їх освіту та здоров’я ВИКОНАНО ЧАСТКОВО
23 Забезпечити обов’язкове звітування всіх заступників мера, самого мера та керівників департаментів, управлінь та відділів КМР перед громадою міста не через ЗМІ та папірці а з можливістю діалогу  

Міська влада не відчуває що її громада взяла на роботу і вона повинна звітувати. Треба нагадати це виконавчій владі.

Звіт це не стаття в газеті – це можливість діалогу.

Не має права найнятий менеджер ховатися від громади.

НЕ ВИКОНАНО

 

Виконавча влада не зацікавлена у звітуванні перед виборцями .

У депутатів КМР відсутня політична воля для забезпечення виконання цих вимог. Мер міста зволікає звітуванню перед громадою на громадських слуханнях.

24 Розробити та Прийняти програму «Розвитку громадського суспільства в місті Кам’янське» через сприяння розвитку та активності громадських організацій, органів самоорганізації населення інших громадських об’єднань.  

Створення стимулів для розвитку громадської активності в місті

ЧАСТКОВО ВИКОНАНО

Розроблена програма за якою будуть фінансуватися виключно ветеранські  організації

25 Сприяти створенню молодіжного центру в місті Кам’янське Розвиток молодіжних ініціатив дозволить молоді залишатися місті ВИКОНАНО

Але молодіжний центр створено в Південному районі. Це ускладнює отриманню позитивного ефекту  по всьому місту.

26 Продовжити практику навчання мешканців міста тим знанням, які дозволяють забезпечити ефективний контроль над ефективністю використання бюджетних коштів та прийнятим рішенням міської влади, практику навчання  кращим практикам самоврядування в Україні та в світі  

Люди прагнуть змін. Зміни можливі через отримання нових знань,досвіду, навичок  та отримання інформації.

 

Громадськість не довіряє ЗМІ які фінансують бізнесмени,що скуповують депутатів в КМР

ВИКОНАНО

Самостійно проведено чисельні зустрічі семінари де проводилась пояснювальна робота про роботу ОМС та як забезпечити контроль,як отримати інформацію та розповідав про кращі практики з інших міст України

27 Суворо дотримуватись передвиборчій програмі та Законодавству України, забезпечити контроль в  міській раді над дотриманням НПА та регламенту Кам’янської міської ради. У випадку порушення законодавства розглядати питання на комісії з питань законності та в судовому порядку.

 

 

Неприпустимі випадки порушення Регламенту КМР з боку мера міста чи будь кого іншого

 

ВИКОНАНО ЧАСТКОВО

 

Депутатська комісія з питань законності працює неефективно щодо розгляду звернень громадян в питаннях законності

28 Розробити та  винести на сесію  проект рішення «Про кодекс депутатської етики та  Кодекс етики держслужбовців та працівників  комунальних підприємств, установ , закладів.»  

Діяльність та поведінка обранців та найманих громадою працівників повинна бути нормована відповідним рішенням. Соромно коли на сесії депутати  лаються та некоректно ведуть себе

ВИКОНАНО

 

Але це рішення не виконується ні мером,ні його заступниками та радниками, ні депутатським корпусом,  комісія з питань законності на порушення не реагує

29 Забезпечити відкриту процедуру призначення керівників  комунальних підприємств міста, установ та департаментів за професійними якостями с залученням громадськості міста до конкурсних комісій  

Керівники підприємств та департаментів призначаються  за домовленостями симпатіями та політичними потребами. Це є неприпустимим.

Непрофесійні люди в управлінні – це збитки громади!

НЕ ВИКОНАНО

 

Керівники КП КМР призначаються не прозоро та не по професійним якостям, без залучення громадськості

 

 

Питання  територіального округу №36

 
1 Відновити освітлення на вулиці Ст. Разіна

(перетин  вулиці Челюскіна до перетину з Ціолковського) та відновити освітлення на вулиці Челюскіна від кінцевої зупинки автобуса №8. Продовжити відновлення освітлення на інших вулицях району

Вже третій рік мер міста Кам’янське обіцяє мешканцям цих вулиць відновити освітлення.

 

Але через незрозумілі обставини  (можливо  через критику його діяльності депутатом Іванченко А.Г) відбувається перешкоджання цим  роботам

ВИКОНАНО 100%

 

Освітлення вулиці Челюскіна  виконано за кошти на виконання депутатських повноважень Іванченко А.Г

2 Використання не менше 50% коштів на виконання депутатських повноваження  використати на благоустрій округа де обирався після  відкритого обговорення з мешканцями першочергових проблем.  

Активні мешканці готові   визначитись першочергові завдання на окрузі шляхом обговорення

ВИКОНАНО
3 Сприяти встановленню дитячих та спортивних майданчиків в окрузі ( 55 блочок, вул.. М. Грушевського та вул.Калинова)

 

 

Це одна з пріоритетних проблем до вирішення  через відсутність зон спорту, дозвілля та відпочинку в цих районах

ВИКОНАНО за підтримки народного депутата Дідича В.
4 Виконати ПКД та   капітальний ремонт даху приміщення по вул.. Куп’янській  31 яке знаходиться на балансі Заводської адміністрації для забезпечення можливості проведення ініціатив ОСН  ( гуртки іноземної мови, гуртки по інтересам, збори мешканців для вирішення питань округу та інформування мешканців в питаннях соціальної допомоги, житлових субсидій інше)  

Жахливий стан приміщення  не дозволяє комфортно проводити ініціативи ОСН в цьому приміщенні.

 

Під час виборів стан приміщення буде жахливий

ВИКОНАНО
5 Сприяти якісному транспортному обслуговуванню  округу автобусними маршрутами 7,8 та залізничним транспортом. Віддалені райони потребують постійного контролю за якістю транспортних послуг ЧАСТКОВО ВИКОНАНО

Є зауваження до роботи автобусів 7 та 8

6 Розробити та винести на розгляд КМР проект рішення який дозволить забезпечити пропорційне фінансування  по округам, (особливо в округах приватного сектору) з міського бюджету питань благоустрою Постійно кошти бюджету спрямовуються в райони багатоповерхівок (на ремонт будинків, дахів, ліфтів, благоустрій прибудинкових територій) а приватний сектор майже нічого не фінансується.

Мешканці приватного сектору такі ж платники податків і вимагають недискримінаційного відношення до них при вирішенні питань благоустрою приватного сектору

НЕ ВИКОНАНО

 

Проект рішення розроблений, але він виносився на розгляд у 2017 році на розгляд КМР – немає політичної підтримки.

Використання коштів на виконання депутатських повноважень.

Міська бібліотека  10 000  гривень. Ремонт та нові сучасні книжки для молоді

7 міська лікарня  20 000 гривень обладнання для операційної ( освітлення)

Будинок дитячої творчості 4000 гривень – придбання  принтеру МФУ для  гуртка

Дитячий садочок 39 –  11987 гривень вікна в групу

Школа 35 – 13856 гривень вікна в клас зарубіжної літератури

Заводська адміністрація -10000 гривень придбання стільців для  відвідувачів

Міська рада – 3000 гривень ремонт приміщення

Ремонт покрівлі комунальне приміщення Куп’янська 31 – 103 957 гривень.

Відновлення освітлення вулиця Челюскіна до вул. Степана Разіна  50 000 гривень

Відновлення освітлення вулиця Сумська – 35 000 гривень

Матеріальна допомога  на лікування важкохворих. 38 200 грн.

 

З повагою, Іванченко А.Г.