заява

План дій 2 (оновлено)

Ситуація змінюється з кожним днем, але потреба захищати свої права у мешканців залишається. Буду допомагати…. інформаційно.

Ситуація перша: Загальнобудинковий лічильник встановлено і в платіжках  Вам приходять нарахування по цьому лічильнику. Нарахування аж занадто великі… У випадку коли Вам призначено управляючу компанію КП КПМ “УКОЖФ”

 1. Робимо запит до КП «УКОЖФ». Готуємо 2 зразка. Один повинен з відміткою про отримання та штампом залишається у Вас на руках.
 2. Робимо запит до ПАТ “Дніпропетровськгаз”. Готуємо 2 зразка. Один повинен з відміткою про отримання та штампом залишається у Вас на руках.
 3. Готуємо наступні документи  :

4.  Коли маєте всі документи на руках – заповнюємо спільно судовий позов на прийомі депутата Іванченко Андрія Григоровича. Після подання перших позовів до суду зразок позову буде надано у вільний доступ для завантаження.

5. Навіть після позитивного рішення суду ВАМ обов’язково необхідно вирішити питання забеспечення комерційного обліку природного газу до 01.01.2018 року. Будуть додаткові інструкції після судового розгляду справи.

Ситуація друга: Загальнобудинкового лічильника ще немає…

 1. Завантажуємо файл.
 2. Якщо не знайшли Ваш будинок у списку  – Пишіть заяву до міськгазу та чекайте індивідуальний лічильник газу.
 3. Якщо знайшли свій будинок : дивіться ситуацію третю або четверту.

Ситуація третя: Ви в списку на встановлення будинкового лічильника газу. Ваш будинок ОСББ чи ЖБК

 1. З’ясувати з головою ОСББ, ЖБК чи були пропозиції на встановлення будинкового лічильника від ПАТ “Дніпропетровськгаз”
 2. Якщо були і договір  на всановлення будинкового ВОГ укладено – розмовляйте з головою ОСББ чи ЖБК, якщо не згодні. Чому уклав договір? Вимагаемо розірвати укладений  договір або внести зміни додатковою угодою, але для цього Вам доведеться отримати рішення на загальних зборах мешканців (оновлено) Не інакше.
 3. Якщо були пропозиції але договір на всановленння ВОГ ще не укладено. Голова ОСББ або ЖСК подає Ваші пропозиції з загальних зборів мешканців до ПАТ “Дніпропетровськгаз” для укладання договору на встановлення будинкового ВОГ з урахуванням вимог мешканців
 4. Якщо не було пропозицій на укладання договору – розуміємо що і законних підстав ставити лічильник на будинок поки ще немає. Але виконуйте наступні кроки. Готуйтесь до вирішення питання.
 5. Охороняємо газовий кран на вводі у будинок від “терористів”, які повідомляють про аварію та перекривають газ. Пропоную зробити якийсь ящик чи конструкцію на кран під замок для захисту від терористів. Ключ від замка у відповідального мешканця будинку. На ящику ( або рядом) інформація у кого ключ, та як зв’язатися.
 6. Вирішуємо питання яким чином можливо забезпечити облік природного газу до 01 січня 2018 року за допомогою спільного фінансування

Ситуація четверта: Ви в списку на встановлення будинкового лічильника газу. Ваш будинок обслуговується КП  КМР «УКОЖФ»

 1. Вам спробують закрити газ – та шантажувати Вас як мешканців Дніпробудівської 7 місяцями. Все залежить від Вас та Вашої згуртованості.
  1.1 Роздрукуйте цей лист – це інформація про те, що договір УКОЖФ з ПАТ “Дніпропетровськгаз” розірвано.
  1.2. Покажіть цей лист людям які приїхали з міськгазу.
  1.3. Викликайте працівника УКОЖФ 068-243-62-11
  1.4. В разі необхідності викликайте поліцію
  1.5. Нагадайте, що новий догвір може бути укладений тільки відповідно до вимог рішення сесії Кам’янської міської ради від 16.12.2017 р 
 2. Готуємо протокол загальних зборів мешканців (оновлено) будинку.
 3. Після того як протокол зборів готовий разом с заявою та додатковими вимогами вказаними в протоколі загальних зборів віддаємо до КП «УКОЖФ» та ПАТ «Дніпропетровськгаз»
 4. Чекаємо на наступну інструкцію з понеділка 22.05. 2017 року
 5.  Вам необхідно гуртом захистити свої права продемонструвавши робітникам ПАТ «Дніпропетровськгаз» лист УКОЖФ до ПАТ, заяву до КП «УКОЖФ» та ПАТ «Дніпропетровськгаз» на підставі загальних зборів , та не дати  встановлювати лічильник до вирішення питання з урахуванням Ваших інтересів власників будинку та газової мережі.
 6.  ВАЖЛИВО!!!! – ВИ НЕ ВІДМОВЛЯЕТЕСЬ ВІД ВСТАНОВЛЕННЯ ЛІЧИЛЬНІКІВ ГАЗУ, ТА НЕ ВІДМОВЛЯЕТЕСЬ ВІД ВСТАНОВЛЕННЯ БУДИНКОВОГО (ЗАГАЛЬНОБУДИНКОВОГО) ВОГ ВИ НАДАЄТЕ СВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ  (МАЄТЕ ПРАВО ПО ЗУ ” ПРО ОСОБЛИВОСТІ ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ У БАГАТОКВАРТИРНОМУ БУДИНКУ”) ПРО МЕТОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОБЛІКУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ У ВАШОМУ БУДИНКУ ТА КВАРТИРІ, ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ЗУ ” ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ”. Саме таке формулювання повино бути у всіх Ваших письмових та  усних перемовинах з міськгазом, і зафіксовано у документах.

 

Ключові тези з загальних зборів мешканців багатоквартирних будинків:

Пропозиція, яка ставиться на голосування :

Прийняти участь у програмі спільного фінансування (мешканців спільно з коштами інвестиційної програми ПАТ «Дніпропетровськгаз») на встановлення індивідуальних лічильників газу у квартирах згідно з вимогами ЗУ «Про забезпечення комерційного обліку природного газу.», які надають згоду на участь. Мешканці надають згоду на внесення оплати для встановлення індивідуального лічильника газу відповідно до розрахунку  та  коштів виділених в інвестиційній програмі ПАТ «Дніпропетровськгаз». Відповідно до результатів опитування власників всіх 100% квартир скористатися одним з вказаних варіантів для участі у спільному фінансуванні мешканців на встановлення індивідуальних лічильників газу.

ВАРІАНТ 1 Кошти передбачені на встановлення будинкового (загальнобудинкового) ВОГ   перенаправити на встановлення індивідуальних лічильників у квартири  мешканців лише у випадку  згоди на спільне фінансування 100% мешканців будинку серед тих, хто не забезпечений індивідуальним лічильником газу або письмової відмови від послуги газопостачання та розподілу природного газу. Мешканці надають згоду на сплату  внеску спільної участі до  Інвестиційної програми ПАТ «Дніпропетровськгаз» згідно з розрахунком ПАТ долі фінансування кожного абонента.

ВАРІАНТ 2 Кошти передбаченні на встановлення будинкового (загальнобудинкового) ВОГ  використати за призначенням в інвестиційній програмі ПАТ «Дніпропетровськгаз» після встановлення індивідуальних лічильників природного газу  у квартирах мешканців, які надають згоду на  сплату   внеску до Інвестиційної програми  ПАТ «Дніпропетровськгаз» у розмірі повної вартості індивідуального лічильника з виконанням проектних робіт та  робіт по встановленню  індивідуального лічильника газу у межах вартості вказаної в інвестиційній програмі ПАТ «Дніпропетровськгаз» ( лічильник G1,6 – 2040 гривень з ПДВ)  збільшеної не більше як на суму сплати податків  ПАТ відповідно до вимог  Податкового кодексу України (18%) при отримані внесків до інвестиційної програми.

 Погодити додаткові вимоги до договору  КП КМР «УКОЖФ» з ПАТ «Дніпропетровськгаз» про забезпечення можливості проведення монтажу, збереження та здійснення експлуатації будинкового ( загальнобудинкового) ВОГ. Повідомити КП КМР «УКОЖФ» та ПАТ «Дніпропетровськгаз» про вимоги мешканців при укладанні вказаного договору на проведення робіт по монтажу будинкового (загальнобудинкового) ВОГ.

Повідомити про рішення  загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку ПАТ «Дніпропетровськгаз» та НКРЕКП для  погодження змін у Інвестиційній програмі ПАТ «Дніпропетровськгаз» з урахуванням рішення мешканців нашого будинку.

Рекомендувати КП КМР «УКОЖФ» та ПАТ «Дніпропетровськгаз» суворо дотримуватися вимог Рішення сесії Кам’янської міської ради від 16.12.2016 № 610-12/VII «Про упорядкування питань щодо встановлення будинкових (загальнобудинкових) вузлів обліку природного газу».

ЦІ ПИТАННЯ ВАЖЛИВО ВИРІШИТИ ДО ВЕРЕСНЯ 2017 року. ПІСЛЯ ВЕРЕСНЯ 2017 року ПАТ “Дніпропетровськгаз” розпочне шантаж міської ради в частині відмови у газопостачанні до ТЕЦ та можливо інших комунальних закладів Кам’янської міської ради!!!!