спів фінансування

Заява на спільне фінансування індивідуального обліку газу

Керівнику Кам’янського відділення

 ПАТ «Дніпропетровськгаз»    Макух Г.М


Голові НКРЕКП  

Вовку Дмитру Володимировичу

вул. Смоленська 19, м Київ

 

Щодо спільного фінансування ПЛГ

 

Шановний Дмитре Володимировичу!

________________ 2017 року за адресою: м. Кам’янське Дніпропетровської області вул.  ______________________ буд. ____________бригадою Кам’янського відділення ПАТ  «Дніпропетровськгаз» було припинено газопостачання  нашого будинку без відповідного попередження.

Як з’ясувалося  працівники Кам’янського відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз» таким чином розпочали виконання робіт, передбачених проектом по встановленню загальнобудинкового вузла обліку газу (зі слів робітників ПАТ цей будинок входить до Інвестиційної програми 2016 р. під встановлення будинкового лічильника газу.)

Ми не відмовляємось від забезпечення обліку природного газу на  виконання Закону України «Про комерційний облік природного газу», але маємо право визначитись про надання дозволу на встановлення загальнобудинкового  лічильника після проведення загальних зборів мешканців будинку, відповідно до запропонованого порядку встановлення загальнобудинкових лічильників  Рішенням Кам’янської міської ради від 16.12.2016 року №610 -12/VII

Мешканці нашого будинку завдяки консультаціям депутатів Кам’янської міської ради та представників виконавчої влади м. Кам’янське провели збори мешканців та з’ясували наступне:

  • У нашому будинку ________________квартир без індивідуального обліку газу. Мешканці нашого будинку які не мають індивідуальних лічильників природного газу (____________ квартир за списком, що додається – Додаток 1) звертаються до Вас з проханням переправити кошти (_____________ грн. з ПДВ), які виділені для встановлення будинкового лічильника газу на встановлення індивідуальних лічильників в нашому будинку.
  • Ми в свою чергу готові прийняти участь у спільному фінансуванні встановлення індивідуальних лічильників газу. Нами вже було обговорено це питання на зборах мешканців та станом на _________________2017 мешканці _____________квартир готові сплатити _________________ грн. для спільного фінансування з ПАТ «Дніпропетровськгаз»  на встановлення індивідуальних лічильників газу .

Просимо Вас внести відповідні зміни до Інвестиційної програми ПАТ «Дніпропетровськгаз» щодо нашого будинку на забезпечення індивідуальних засобів обліку природного газу у кожній квартирі  ( __________ квартир) на умовах спільного фінансування.

Гарантуємо сплату нашої частини фінансування своєчасно одразу після погодження внесених змін та надання реквізитів до оплати.

 

Відповідь просимо надати на поштову адресу ______________________________________________________________________ відповідно до вимог чинного законодавства України, електрону копію просимо надіслати  також на електрону пошту_______________________________________

Дата____________

Додаток 1 Перелік квартир та мешканців які надали погодження  та гарантії щодо сплати внесків спільного фінансування

Квартира Прізвище Внесок

сплачено, грн

Підпис
 1
 2
 3
 …..
Загальна сума фінансування  на __________

 

Завантажити заяву