Звернення

Зупини брудні технології адміністративного тиску!

Захистимо права виборців разом!

Звернення
На сьогодні з’явилась інформація про підготовку спроби відкликати мене з депутатського корпусу Кам’янської міської ради. Цей напад організовує незадоволена мною влада і ті хто з нею в домовленостях.
Ще на загальних зборах міської фракції партії “Народного Контролю”. звучали такі заклики та неправдиві звинувачення, особливо після моєї заявив про вихід з фракції через невиконання нею передвиборчих обіцянок!
Зовсім не здивований, що роль організатора цього дійства взяв на себе саме Нагорний Олег, той, який зрадив своїх виборців на першій же сесії. Саме зрадникам і доручають саму брудну роботу.
На грудневій позачергової сесії усі ті, кому я перейшов дорогу, об’єдналися в монолитну силу: частина виконавчої влади, монополіст і фракція Народний Контроль з усіма своїми ресурсами.
А після сесії вони почали діяти і вони зроблять все, щоб я їм не заважав. Напад на мене – це виклик усій міській Громаді, виклик усім, хто має честь та сміливість протидіяти використанню бюджетних коштів неефективно та не і інтересах Громади, це спроба продемонструвати всесильність та безкарність місцевих корупціонерів.
Відомі ще й інші методи: Загрожувати, калічити, палити, або ще щось більш радикальне. У цьому місті хто-небудь має сумнів в здібностях тих, кому заважають заволодіти бюджетними коштами для власного збагачення?
Хлопці на Майдані загинули не дарма. Не для того, щоб посадити у владу таких же як і “папєрєднікі” тільки більш цинічних, бо вони сьогодні у вишиванках та діють під патріотичними гаслами.
Я руки не склав! Усвідомлюю особисту небезпеку, але, чи варто боятися і мовчати?
Мій виборець мене не відкликає. Це спільні дії ворогів та влади. Мені вже виказали підтримку мешканці мого округу, політичні та громадські організації і діячі нашого міста, група Народних депутатів.
Далі Ваш хід, Ваше слово, шановні виборці та мешканці міста!
Чи жити нам в своїй державі, чи їхати до Польщі заробітчанами, бо тут відсутні умови для життя та існування, бо цю Країну ми віддали, починаючі з нашого міста Кам’янське.
Чи все ми зробили для того, щоб недаремно?

Прошу Вашої підтримки! 30 січня, о 15:30 відбудуться збори у будівлі міського театру Лесі Українки. Прийдіть і захистіть свій вибір, а я, в свою чергу, віддячу чесною та плідною працею на користь всієї Громади.
За можливими змінами та розвитком подій – слідкуйте на сайті: ivanchenko.dp.ua