1

Звіт депутата Кам’янської міської ради VІІ скликання ІВАНЧЕНКО АНДРІЯ ГРИГОРОВИЧА

1Звіт депутата  Кам’янської міської ради  VІІ скликання

ІВАНЧЕНКО АНДРІЯ ГРИГОРОВИЧА

по багатомандатному виборчому округу

за період з листопада 2015 по листопад 2016 року

За результатами виборів 25 жовтня 2015 року був обраний депутатом міської ради за 36 територіальним виборчим округом у місті. До виконання повноважень депутата міської ради приступив  20 листопада 2015 року.

У своїй діяльності керуюсь виключно Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» іншим  діючим законодавством, Постановами КМУ, Регламенту міської ради та іншими нормативно правовими актами.

Головна мета депутатської діяльності представляти інтереси виборців за багатомандатним округом у міській раді, захищати законні права виборців, виконання передвиборчої програми, основними тезами якої є:

 • Протидія корупції у всіх органах державної влади
 • Ефективне використання бюджетних коштів
 • Робота з молоддю та просвітницька діяльність
 • Благоустрій міста та окремих районів міста
 • Правова допомога мешканцям у сфері комунальних послуг

Інформація про діяльність

Відвідування сесій міської ради – 100%. Відвідування засідань постійних депутатських комісій міської ради -100%. Підготовлено проектів рішень міської ради – 3, з них прийнято 2.

За вказаний період з метою виконання програми депутатської діяльності мною особисто проведено 149 прийомів виборців з них за графіком – 78, у додатковий та особистий час – 71.

Отримано звернень виборців особисто на прийомах – 550, поза межами приймальні -120, за телефоном, через сайт та електронною поштою – 108,  індивідуальних підписів у колективних зверненнях – 2463.

Серед отриманих звернень найбільшу частку займають звернення з приводу комунальних послуг ( газопостачання та інше) – 3115,житлове господарство  та благоустрій – 56, соціальний захист – 33,  транспорт -8, освіта – 8, охорона здоров’я – 6, законність та правопорядок – 5, торгівля та побутове обслуговування -2 , інші питання -8.

Для забезпечення захисту  прав та інтересів виборців та мешканців міста,що звернулись до мене надіслано депутатських звернень до міської ради – 118, депутатам Верховної Ради України  та до Кабінету Міністрів України -58, до комунальних підприємств – 26, до Національної Комісії що здійснює регулювання Енергетичних питань та Комунальних Послуг -23, до Антимонопольного комітету України -18, до Міністерств України -10, до органів Захисту прав споживачів -10, Укрзалізниця -3, Укрпошта – 3, інші державні установи 16.

Для виконання  доручень виборців мною внесено на розгляд до Кам’янської міської ради на розгляд депутатів міської ради 11 запитів з них підтримано  – 8, не підтримано -3.

Підтримані депутатські запити:

 • Створення тимчасової комісії по взаємовідносинам з газорозподільним та газопостачальними підприємствами, ( виконано)
 • Забезпечення GPS моніторинг комунального транспорту (підтримано, але проігноровано міською радою до виконання)
 • Відновлення освітлення у приватному секторі (підтримано, але відмовлено у виконанні у зв’язку з відсутністю технічної можливості)
 • Зупинки транспорту у місті ( виконано)
 • Звернення до прем’єр міністру з приводу захисту споживачів при нарахуваннях заборгованості за природний газ по нормах ( виконано)
 • Заборона загально будинкових лічильників газу ( виконано міською радою, та проігноровано газорозподільним підприємством)
 • Заборона реклами Крим, ДНР, ЛНР ( виконано )
 • Заборона створення збиткових комунальних підприємств ( виконано, у стадії підготування проекту міської ради)

 

Робота у Тимчасовій депутатській комісії з питань взаємовідносин споживачів з ТОВ «Дніпропетровськгаз збут»

Після створення тимчасової контрольної депутатської комісії з питань врегулювання взаємовідносин  споживачів з ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» обіймав посаду  голови тимчасової комісії. Проведено три засідання тимчасової комісії за участю представників газорозподільного ПАТ «Дніпропетровськгаз» та газопостачального підприємства  ТОВ «Дніпропетровськгаз збут»  та громадськості.

За період роботи комісії мною особисто було розглянуто 528 звернень, що входили до компетенції тимчасової депутатської комісії, та 2571 звернення від громадян міста у колективній формі звернення про загально будинкові лічильники природного газу. Статистика вирішення питань мешканців, що звертались з приводу захисту  прав  у взаємовідносинах з ПАТ «Дніпропетровськгаз» та ТОВ «Дніпропетровськгаз збут»: вирішено 367  проблем у зверненнях споживачів, що складає 69,5% від загальної кількості індивідуальних звернень. На жаль 2571 звернення у колективній формі залишається без остаточного рішення по причині відсутності відповідного реагування на  наказ виборців від державних органів влади, а саме Кабінету міністрів України, Верховної Ради України та Національної Комісії, що здійснює державне регулювання з Енергетичних питань та Комунальних Послуг

За результатами роботи  комісії під моїм керівництвом та за моєю безпосередньою участю  надіслані звернення до контролюючих органів  НКРЕКП та АМКУ. По результату проведених перевірок  НКРЕКП та  розгляду справ в АМКУ на ПАТ «Дніпропетровськгаз» накладено штрафні санкції: за перевіркою НКРЕКП – 150 000 гривень, за справами АМКУ – 290 000 гривень. За попередніми даними  споживачам природного газу за результатами розгляду звернень збережено понад 100 000 гривень по взаєморозрахункам, та збережено коштів  понад  50 000 гривень за рахунок зобов’язань встановлення індивідуальних лічильників природного газу, споживачам які споживають газ комплексно за рахунок газорозподільного підприємства, як передбачено чинним законодавством України.

Серед найважливіших досягнень у роботі тимчасової комісії є:

 • Незаконні нарахування  споживачам природного газу у 2015р в періоди зміни тарифу не на підставі даних лічильників споживача, а на підставі прогнозних розрахункових показань лічильників
 • Незаконні відключення газу по стояку, при відсутності технічних або фінансових зауважень до споживача та без надання доказів про аварійну ситуацію
 • Нарахування боргів ВАСУ споживачам, що обліковуються по нормах
 • Відмова ремонту лічильників побутовим споживачам природного газу силами та за кошти газорозподільного підприємства
 • Відмова у заміні лічильників газу після визнання його непридатним після проведення повірки та неможливості проведення ремонту

На жаль не вирішеними остаточно залишаються питання встановлення загальнобудинкових лічильників природного газу без надання відповідної згоди мешканців будинку на загальних зборах мешканців, що передбачено Законом України « Про особливості здійснення  права власності у багатоквартирних будинках»,  та питання  вимоги виконання проектної документації за рахунок споживача у багатоквартирних будинках за відсутністю якісної проектної документації у архівах газорозподільного підприємства.

Проведено три інформаційні зустрічі у Заводському, Дніпровському та Південному районі міста з приводу захисту прав споживачів при встановленні  загальнобудинкових лічильників природного газу.

Прозорість та ефективність використання бюджетних коштів

– З метою забезпечення  ефективного використання бюджетних коштів підтримував ініціативи запровадження системи «Прозоро» в бюджетних та комунальних послуг. Постійно надавав  свої пропозиції щодо оптимізації витрат бюджетних коштів у бюджетних установах та у комунальних підприємствах міста під час обговорення проектів рішення. Критикував:  неефективне використання коштів при встановленні зупинок міського транспорту (дві зупинки рядом – два однакових  інформаційних табло з назвою зупинки та відображенням температури повітря), доцільність придбання побутової техніки до міської ради за цінами вище ринкових.

– Постійно підтримував всі ініціативи прийняття громадського бюджету та надання можливості участі мешканців міста у розподілі бюджетних коштів. Особисто підготував депутатський запит та проект рішення міської ради «Програма на виконання повноважень органів самоорганізації населення міста у 2017 році» де була передбачена можливість участі мешканців міста розподіляти бюджетні кошти у розмірі 10 млн. гривень на загальних зборах мешканців та за безпосередньою участю органів самоорганізації населення міста та депутатів міської ради. На жаль депутатами міської ради VII скликання ініціатива не підтримана.

– Викладав свою принципову позицію у забезпеченні якості при виконанні дорожніх робіт на вулицях міста. Надано пропозиції  та звернення щодо забезпечення якості робіт з асфальтування вулиць  Михайла Грушевського, проспекту Шевченка та проспекту Свободи.

– Висловлюю свою принципову позицію, щодо необхідності покращення роботи виконавчої влади для досягнення ефективності використання бюджетних коштів та  якості виконаних робіт за бюджетні кошти міста, запровадження впливового громадського контролю за використанням коштів та якістю виконаних робіт.

– Депутатами міської ради підтримано мій депутатський запит щодо заборони створення  комунальних підприємств міста без надання відповідних бізнес планів діяльності та головних планових фінансових показників. Дії виконавчої влади по створенню комунальних підприємств без економічного аналізу – загроза не обґрунтованим витратам бюджету. Виступав ініціатором заборони створення КП «Інформаційні системи» з метою створення комунальної мережі Інтернет, що вважаю недоцільним в той час коли бюджет міста має значні бюджетні запити на вирішення  інших першочергових питань енергоефективності, ремонту будівель житлового господарства міста та навчальних закладів міста.

 Освіта та  навчальні заклади

 • Після проведення детального аналізу тестів Зовнішнього Незалежного Оцінювання знань випускників навчальних закладів  надав свої ініціативи та пропозиції для забезпечення якісного підготування молоді  до тестування та подальшого вступу до вищих навчальних закладів міста.
 • Оскільки більшість дітей мого округу навчається у найближчій середній загальноосвітній школі № 35, що знаходиться за адресою вул. Привітна  162  поставив собі за мету забезпечити виконання основних побутових проблем школи.

Забезпечення виконання таких робіт для  СЗОШ № 35:

 • Капітальний ремонт покрівлі за кошти передбачені бюджетом 2016 року. Особистий контроль за якістю покрівельних робіт,
 • Придбання та встановлення сучасних енергозберігаючих метало пластикових вікон  у спортивній залі школи, світлиці, заміна фасадних вікон та вікон у туалетах першого поверху на загальну суму 82 800 грн. (кошти міського бюджету  передбаченні на виконання повноваження депутата міської ради),
 • Придбання линолеуму  на коридор 2-го поверху СЗОШ №35 на загальну суму  19038 грн. (кошти міського бюджету  передбаченні на виконання повноваження депутата міської ради),
 • Капітальний ремонт майданчика для  проведення  урочистих подій  в СЗОШ №35  за кошти субвенції з державного бюджету  100 000 гривень ( Народний депутат Кривенко В.) та за кошти міського бюджету  29 034 гривень (передбаченні на виконання повноваження депутата міської ради),
 • Виконання робіт по освітленню прилеглої території школи  світлодіодними  світильниками в КЗ СЗОШ №35 на суму  1710 гривень (кошти міського бюджету  передбаченні на виконання повноваження депутата міської ради),
 • Допомога у проведенні ремонтних робіт під час пуску опалювання  будівлі,
 • Придбання музичного центру з функцією домашнього кінотеатру ( за власні кошти)
 • Придбання обладнання для комп’ютерної техніки (за власні кошти)
 • Придбання літератури для позакласного читання (за власні кошти)
 • Придбання та встановлення мультимедійної дошки для навчання 20 000 гривень ( за кошти державного бюджету  Народного депутата Кривенко В.)

Забезпечення виконання таких робіт для  СЗОШ № 22:

 • Придбання та встановлення дверей  до класного кабінету

 Забезпечення  виконання таких робіт для  СЗОШ № 5:

 • Придбання та встановлення мультимедійної дошки для навчання 20 000 гривень ( за кошти державного бюджету  Народного депутата Кривенко В.)

Забезпечення  виконання робіт для дошкільного  навчального закладу № 39 «Ромашка» :

 • Спільне фінансування капітального ремонту покрівлі з застосуванням сучасних покрівельних матеріалів ( метало черепиця) та  утеплення, ремонт відмостків  навколо будівлі  ( обласний бюджет та державний бюджет за субвенцією Народного депутата Кривенко В.) 150 000 гривень.
 • Придбання м’ясорубки для столової дитячого дошкільного закладу на суму 8844 гривень (кошти міського бюджету  передбаченні на виконання повноваження депутата міської ради),
 • Придбання дидактичного матеріалу для дошкільного навчального закладу( за власні  кошти)
 • Проведено зустріч круглий стіл з  учнями – лідерами Євро клубу  в Гімназії №39

“Європейська Хартія місцевого самоврядування та принципи здійснення самоврядування на місцевому і регіональному рівнях” у рамках Європейського тижня місцевої демократії.

 • Проведено зустріч з «Рада лідер» в СЗОШ №35 на тему « Місцеве самоврядування»
 • Проведено зустріч з молоддю у Центральній  міській бібліотеці з метою  Презентації книги  Олексія  Толкачова «Омріяна Україна» для молоді та студентів. Презентація фільму «Міна» про події в зоні АТО в музеї історії міста Кам’янське.
 • Приймав участь у підготуванні екскурсія молоді до Верховної Ради України. Представниця СЗОШ №35 за результатами навчання отримала можливість приєднатися до екскурсії
 • Ініціював екскурсію до Кам’янської міської ради учнів різних навчальних закладів міста та представників СЗОШ №35
 • Спільно з органами самоорганізації населення влітку 2016 року заснував Дитячу літню школу англійської мови «I LOVE ENGLISH» де навчалося англійській мові на безкоштовній основі більш як 30 дітей району. Забезпечення функціонування школи англійської мови дидактичними матеріалами. По закінченню навчання відбулось святкування випуску  школи  англійської мови разом з представниками міської ради, де кожний випускник отримав сертифікати та подарунки.
 • Влітку 2016 для дітей та молоді «55 блочку» проведено конкурс малюнку на асфальті та спортивно розважальні ігри до святкування Дня Незалежності України.
 • За сприянням СЗОШ № 35 та Заводської адміністрації на окрузі для мешканців району «55 блочку» та молоді проведено святкування «Дня міста Кам’янське»
 • З метою створення умов для проведення святкувань та корисно-розважального дозвілля для молоді та мешканців «55 блочку» встановлено енергозберігаючі метало пластикові конструкції (вікна та двері) в будівлі, яка знаходиться на балансі адміністрації Заводського району ( Куп’янська 31) та придбано електричні прилади для обігріву  вказаного приміщення. Загалом на облаштування  приміщення Куп’янська 31 витрачено 36 573 гривень (передбаченні на виконання повноваження депутата міської ради),

Питання транспорту

 • На виконання вимог мешканців мого району «55 блочок» у співпраці з Укрзалізницею знайдено порозуміння у питанні відновлення зупинки електропоїзда на пл. 149 кілометр у  найбільш зручний час для мешканців району
 • За моєї ініціативи запропоновано міському залізничному вокзалу чітко дотримуватися Правил організації залізничних перевезень з приводу оголошень прибуття потягів за 5 та за 10 хвилин до прибуття з обов’язковим повідомленням нумерації вагонів. Завдяки контролю та  співпраці з керівництвом Укрзалізниці впроваджено оголошення з вітанням та побажаннями щасливої подорожі
 • Підготовлено та надано до міністерства інфраструктури та до всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури ініціативи  про реформування пасажирського транспорту
 • Співпраця з  некомерційним інкубатором ідей «1991 Open Data»  та з  консалтинговою міжнародною компанією «Delloite» з приводу втілення запропонованої концепції у життя.
 • Впровадження громадського контролю за графіком руху транспорту за маршрутами № 7, 8,2а,1 та надання мешканцям району якісних графіків руху.
 • Ініціативи перевезень школярів до СЗОШ №35 з віддаленого району «55 блочку»
 • Встановлення нових зупинок міського транспорту за адресною програмою депутатського запиту ( Залізничний вокзал, Ринок Цегельний провулок, Ринок вул. Шепетова, Меркурій Аношкіна)
 • Ремонт та обладнання зупинок урнами для сміття за депутатським зверненням ( вул. Романківська, 55 блочок, м. Грушевського)

Благоустрій району

–   Відновлення освітлення на вулицях приватного сектору: вул. Долинська, вул.Прикордонна,вул. Локомотивна, вул. Конотопська, , вул. Рилєєва, вул. Донська, вул. Покровська , вул. Попова як за кошти міського бюджету так і за рахунок субвенцій з державного бюджету Народного депутата Кривенка В.

 • Відсипка асфальтною крошкою вулиць 55-го блочка,  вул. Долинська,  вул. Конотопська, вул. Виноградна та інші та вулиць Донська, Мечникова, Попова, Пестеля, провулок Пржевальського та інших. Відсипка шлаком  вул. Челюскіна та Ст. Разіна
 • Ліквідовано: Сміттєзвалище в Романково в районі вулиці Сумська та Калинова

Прикордонна, дорога від вул. Романоківська  до 55 блочку, вул. М. Грушевського  біля ринку та гаражі вул.  Покровська, Самишина балка та вул. Рилєєва

 • Проведення за ініціативами ОСН заходів по благоустрою району
 • Облаштування дитячих майданчиків та оновлення пісочниць річним піском в трьох районах: вул. Мечнікова, вул. Долинська, вул.Калинова  (за власні кошти)
 • Визначення проблемних по благоустрою районів: вул. Покровська  14,16 та вул. Рилєєва 2А. Співпраця з департаментом ЖКГ. Питання благоустрою цих районів на контролі.
 • Надання ініціатив до міської ради з приводу організації вивезення ТПВ у приватному секторі, а саме ініціативи з приводу організації вивезення крупно габаритного сміття та сезонного сміття, збільшення періодичності послуги та надання послуги у віддалених районах, робота громадських інспекцій
 • Контроль за якістю надання послуги населенню з вивезення ТПВ
 • Демонтаж незаконно встановлених МАФ в районі та  по місту в цілому

Правоохоронні органи

 • Звернення до правоохоронних органів з приводу Звернення з приводу незадовільної роботи поліції,крадіжки в районі «55 блочку»,пияцтво та продаж не ліцензованого алкоголю по місту,порушення правопорядку з метою забезпечення безпеки мешканців міста та району

Захист інтересів підприємців

Протидія підвищенню ставки податку за оренду землі для приватних підприємців    міста

Системи електронного самоврядування та співпраця з  громадськими організаціями, органами самоорганізації населення та мешканцями міста та району 

 • Започаткована робота Сайт електронного самоврядування. http://www.rozumnemisto.org/

Разом з активістами ГО «Сила людей» та ГО «Краще разом» З часу заснування сайту у м. Кам’янське виконую функції адміністрування у розділах: Новини. Петиції. Дефекти ЖКГ. Відкриті фінанси. Відкритий бюджет. Електронні закупівлі. Електронні послуги.

 • Проведено інформаційні зустрічі з приводу можливостей систем електронного самоврядування
 • Проведення періодичних зустрічей з органами самоорганізації населення та мешканцями району

Соціальний захист населення

 • Надано допомогу мешканцям міста та району на лікування на суму 18 000 гривень за бюджетні кошти на виконання депутатських повноважень

Обмін досвідом  та навчання:

 • Зустрічі з депутатами та громадськими активістами різних міст України:

Київ, Львів, Тростянець, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Хмельницький, Кривий Ріг, Запоріжжя, Дніпро.

 • Отримання консультацій та додаткових знань на виконання депутатських повноважень  у ВРУ, НКРЕКП, АМКУ
 • Навчання у Інституті політичної освіти,Фонд Фридриха Наумана, Це Грін

 На постійному контролі за виконанням знаходяться  90 питаннь:

33 питання у взаємовідносинах з газорозподільним та газопостачальним підприємством, інші питання  з приводу утеплення тепломагістралей, сміттєзвалища, відновлення освітлення, капітальні ремонти у школах та садочках, благоустрій територій, вдосконалення дорожнього покриття.

Серед головних напрямків своєї діяльності на 2017 рік:

 • Ефективне використання бюджетних коштів на всіх рівнях
 • Захист споживачів від свавілля монополістів
 • Просвітницька діяльність з мешканцями міста та молоддю
 • Допомога школам та дитячим садочкам СЗОШ 35, ДНЗ №39
 • Благоустрій району та міста:
 • Відновлення освітлення вулиць
 • Спортивні майданчики для молоді
 • Території відпочинку
 • Спортивні секції та розваги для молоді
 • Євроклуби та учнівське самоврядування
 • Громадські ініціативи, громадській бюджет

З повагою та з надією на плідну співпрацю з мешканцями міста!