8-ма сесія міської ради

Вважаю за потрібне надати інформацію  виборцям про те як я голосував і чому.

Питання 1 Про набуття (припинення) прав на землю . Підтримано за основу.

Я підтримав пропозиції профільних комісій виключити деякі питання розроблення технічної документації гр. Пучкіній Н.М, приватному підприємству «Матеріал-Сервіс» для розміщення будівлі центру моніторингу пасажирського транспорту, обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Дніпро-Ок» , гаражно-будівельному кооперативу «Темп» .

Не підтримав пропозицію виключити відведення земельної ділянки та надання її на умовах оренди строком до 30.06.2026 гр. Байик Онуру для розміщення будівлі, об’єкту житлової нерухомості за адресою: просп. Тараса Шевченка.

Не зрозумілі підстави для виключення

 Питання 2 Про передачу громадянам земельних ділянок у власність та на умовах оренди. Підтримано за основу

Я підтримав пропозицію виключити з додатку до проекту рішення пункт 5. стосовно передачі у приватну власність гр. Кагалу Ю.О. у зв’язку з нецільовим використанням земельних ділянок та фактичним розміщенням на них автосервісного комплексу.

Питання 3 Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області у комунальну власність м. Дніпродзержинська цілісних майнових комплексів закладів охорони здоров’я, що надають вторинну медичну допомогу. Підтримано

 Питання 4 Про внесення змін до рішення міської ради від 28.08.2015 №1367-65/VI «Про надання виконавчому комітету Заводської районної у місті ради згоди на передачу в безоплатне користування (позичку) управлінню Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Дніпродзержинська нежитлової будівлі за адресою: вул. Інститутська, 4» Підтримано

 Питання 5 Про надання згоди на передачу приміщень в безоплатне користування (позичку) Дніпродзержинському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Підтримано

 Питання 6 Про внесення змін до рішення міської ради від 27.12.2013 №998-44/VI «Про надання департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради згоди на передачу в безоплатне користування (позичку) управлінню державної казначейської служби України у м. Дніпродзержинську Дніпропетровської області частини будівлі за адресою: вул. Москворецька, 14» Підтримано

Питання 7 Про надання комунальному підприємству «Дніпродзержинський парк культури та відпочинку» згоди на передачу в безоплатне  користування (позичку) громадській організації «Школа «ТТ» приміщення в будівлі за адресою: вул. Васильєва, 35 Підтримано зняття з порядку денного

Питання 8 Про зміну найменування комунального підприємства «Дніпродзержинська гідрометеостанція» та затвердження статуту комунального підприємства Дніпродзержинської міської ради «Екосервіс» в новій редакції.

Підтримано переіменування та підтримана пропозиція виключити зі статті 2 «Мета та предмет діяльності підприємства» пункти 2.2.13. – 2.2.27.; 2.2.29. – 2.2.38.

Питання 9 Про надання дозволу на списання комунального майна Підтримано

ПРОПОЗИЦІЯ виключити з додатку до проекту рішення пункт 1. «Ділянка відстою трамвайної колії 464 м» для доопрацювання.Підтримано

Питання 10 Про створення комунального підприємства Дніпродзержинської міської ради «Міський спецкомбінат» Підтримано. Питань багато до спецкомбінату , але не до його створення, а до  його роботи.

ПРОПОЗИЦІЯ:  у пункті 2. проекту рішення збільшити розмір статутного капіталу та визначити його у сумі 100,0 тис. грн грошовими коштами. Підтримано. Кошти необхідні для забезпечення початкової діяльності підприємства.

Питання 11 Про припинення юридичної особи – комунального закладу «Дніпродзержинський міський соціальний центр матері та дитини» Дніпродзержинської міської ради шляхом ліквідації. Підтримано. Підприємство збиткове, та не ефективне у вирішеннні питань  матері та дитини.

Питання 12 Про внесення змін до рішення міської ради від 29.03.2013 №746-33/VІ «Про внесення змін до установчих документів фонду комунальної власності м. Дніпродзержинська міської ради та затвердження положення про департамент комунальної власності та земельних відносин Дніпродзержинської міської ради» зі змінами Підтримано.

Питання 13 Про розроблення детального плану території, прилеглої до вулиці Ширшова смт Карнаухівки Підтримано.

Питання 14 Про поетапне розроблення червоних ліній вулиць міста Дніпродзержинськ (деталізація плану зонування території міста Дніпродзержинськ): I етап – розроблення червоних ліній вулиць Дніпровського району, II етап – розроблення червоних ліній вулиць Заводського району, III етап – розроблення червоних ліній вулиць Південного району Підтримано.

Питання 15 Про перейменування площі 250-річчя міста Підтримано.

Питання 16 Про внесення змін до рішення міської ради від 29.11.2013 №943-43/VІ «Про затвердження міської програми містобудівної діяльності та створення геоінформаційної електронної містобудівної кадастрової системи м. Дніпродзержинська на 2014–2020 роки» зі змінами Підтримано.

Питання 17 Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за  І квартал 2016 року. Підтримано.

Питання 18 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 №12-03/VІІ «Про міський бюджет на 2016 рік» Підтримано за основу.  Але скільки ж я маю питань до того бюджету……… та до ефективності використання коштів.

ПРОПОЗИЦІЇ:

І. Зменшити бюджетні асигнування загального фонду на придбання 30 металевих урн для встановлення на території міста по КТКВК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на 50 000 грн, збільшивши видатки спеціального фонду міського бюджету, що мають здійснюватись за рахунок передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку, по КТКВК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів», відповідно. НЕ ПІДТРИМАНО. УРНИ ПРИДБАНО ЗА МЕНШІ КОШТИ ТА ВВАЖАЮ ЗА ПОТРІБНЕ НЕ ЗМЕНШУВАТИ ВИДІЛЕНІ КОШТИ, А ЗБІЛЬШИТИ КІЛЬКІСТЬ ПРИДБАНИХ УРН.

ІІ. Збільшити (за рахунок вільного залишку бюджетних коштів) управлінню освіти і науки міської ради (Онищенко) бюджетні призначення загального фонду міського бюджету по КТКВК 070501 «Професійно-технічні заклади освіти» на суму 3 219 700 грн, з них КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на 2 032 700 тис.грн, КЕКВ 2120 «Нарахування на заробітну плату» на 447 200 грн, КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на 64 600 грн; КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на 465 100 грн, КЕКВ 2720 «Стипендії» на 210 100 грн. ПіДТРИМАНО

Питання 19 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 №11-03/VІІ «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2016 рік» ПіДТРИМАНО

ПРОПОЗИЦІЯ: доповнити об’єктом «Демонтаж недобудованої будівлі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №27 м. Дніпродзержинська Дніпродзержинської міської ради», рекультивація землі та встановлення дитячого й спортивного майданчиків (в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)» з обсягом фінансування 80,0 тис.грн за рахунок коштів міського бюджету. ПіДТРИМАНО. Дуже важливе питання для мешканців Романково. Вже було декілька  травм на тій будівлі.

Питання 20Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 №24-03/VІІ «Про затвердження програми енергоефективності та зменшення споживання енергетичних ресурсів у м. Дніпродзержинську на 2016 рік»  ПіДТРИМАНО

 Питання 21 Про встановлення туристичного збору на території м. Дніпродзержинська. УТРИМАВСЯ БО не вважаю за доцільне  введеня туристичного збору, в місті яке має такі чисельні екологічні проблеми.

Питання 22 Про затвердження Порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг на території м. Дніпродзержинська ПРОТИ. Потрібно дообрацювати деякі питання для запобігання спотворення конкуренції у місті.

Питання 23 Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі (внеску) власників засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг для здійснення сезонної торгівлі та надання послуг у сфері розваг в утриманні об’єктів благоустрою м. Дніпродзержинська ПРОТИ. Потрібно дообрацювати деякі питання для запобігання спотворення конкуренції у місті разом з питанням 22.

Питання 24 Про внесення доповнень до рішення міської ради від 30.10.2015 № 1432-67/VI «Про планування діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік» (зі змінами) ПІДТРИМАНО

ПРОПОЗИЦІЯ: виключити з додатку до проекту рішення пункт 19. «Про запровадження збору за місця паркування транспортних засобів на території міста». ПІДТРИМАНО

Питання 25  Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час у  м. Дніпродзержинськ ПІДТРИМАНО. ХОЧА І РОЗУМІЮ ЩО НАЙСКЛАДНІШЕ ЦЕ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВИКОНАННЯ ЦЬОГО РІШЕННЯ.НЕОБХІДНЕ АЛЕ БІЛЬШЕ ПОПУЛІСТИЧНЕ РІШЕННЯ.

Питання 26 Про внесення змін до рішення міської ради від 01.12.2015 №03-01/VII «Про регламент Дніпродзержинської міської ради VII скликання» ПІДТРИМАНО С ПРОПОЗИЦІЯМИ

ПІСЛЯ ЦЬОГО ПИАННЯ БУЛО ЗВЕРНЕННЯ ГОРБАРЕНКО І.Л. – ПРОПОЗИЦІЯ ЗНЯТИ З ГОЛОВИ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ОЛЯНЮКА О,С, ( Пояснення:  Я НАПИСАВ ЗАЯВУ НА ПЕРЕХІД до цієї комісії) .

МОЄ СТАВЛЕННЯ – ПОЛІТИКА ЦЕ ГРА В ШАХИ, АЛЕ БАГАТОВИМІРНА. ОЛЕКСАНДРОМ ОЛЯНЮКОМ КЕРУЄ ДУЖЕ  ПРИНЦИПОВЕ БАЖАННЯ ЗРОБИТИ ЗМІНИ ОДНИМ КРОКОМ ТА ДУЖЕ ПРЯМОЛІНІЙНО В ОДИН КРОК. НЕ МОЖНА РОБИТИ ТАК, ЩОБ НАВКОЛО ТЕБЕ БУЛИ ВСІ ВОРОГИ, ТАКОЇ ІМОВІРНОСТІ  НЕМАЄ, КОЛИ ТИ РОБИШ ДУЖЕ ПРЯМОЛІНІЙНІ КРОКИ – ЧЕКАЙ ТАКИХ  ПОДІЙ, ЯКІ ВІДБУЛИСЯ.

АЛЕ Я НЕ РОБЛЮ ДРАМАТИЧНИХ ВИСНОВКІВ З ЦИХ ЗМІН. НА КЕРІВНИЦЬТВО КОМІСІЄЮ НЕ ПРЕТЕНДУЮ, УТРИМАВСЯ.

Питання 27 Про внесення змін до рішення міської ради від 01.12.2015 №04-01/VII «Про постійні комісії Дніпродзержинської міської ради VII скликання» (зі змінами) ПІДТРИМАНО С ПРОПОЗИЦІЯМИ.  МІЙ ПЕРЕХІД ДО КОМІСІЇ  з питань регуляторної та антикорупційної політики, споживчого ринку, розвитку підприємництва та контролю за тендерними процедурами:

Питання 28 Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2016 №39-04/VII «Про структуру виконавчих органів Дніпродзержинської міської ради VII скликання, загальну чисельність апарату міської ради та її виконавчих органів» (зі змінами) ПІДТРИМАНО, ЗБІЛЬШЕННЯ АППАРАТУ МЕНІ НЕ ДО ВПОДОБИ АЛЕ РОЗУМІЮ, ЩО ВИПАДОК КОЛИ РАЗОМ З ПЕРЕДАЧОЮ ПОВНОВАЖЕНЬ ПРО РЄЄСТРАЦІЮ  ПОВИННІ ПЕРЕХОДИТИ ДО ШТАТУ І ФАХІВЦІ  РЄЄСТРАЦІЇ

Питання 29 Про визначення робочого органу для регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами в м. Дніпродзержинську ПІДТРИМАНО

 Питання 30 Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 28.12.2011 №286-17/VI «Про затвердження Програми соціального захисту населення міста на 2012-2017 роки» (зі змінами) ПІДРТИМАНО

ПРОПОЗИЦІЯ:виключити з додатку до проекту рішення пункт 5.1. «Оздоровлення ветеранів праці в санаторіях Дніпропетровської області» у зв’язку з відновленням роботи ДП «Санаторій Дніпровський» ЗАТ Укрпрофоздоровниця» з 15 липня 2016 року. ПІДРТИМАНО

 Питання 31 Про внесення змін до рішення міської ради від 08.07.2015 №1350-64/VI «Про затвердження комплексної програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції» (зі змінами) ПІДРТИМАНО

 Питання 32 Про затвердження порядку закупівлі за кошти міського бюджету ПІДРТИМАНО

 Питання 33 Про екологічний стан міста та виконання Програми виходу з екологічної кризи м. Дніпродзержинська на 2011-2015 роки ПІДРТИМАНО

Питання 34 Про визнання таким, що втратило чинність рішення міської ради від 30.09.2015 №1420-66/VІ «Про забезпечення відкритості та прозорості у роботі Дніпродзержинської міської ради» ПІДРТИМАНО

ТУТ СЛІД ЗУПИНИТИСЯ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО. КОЛИ Я ГОЛОСУВАВ,  Я РОЗУМІВ, ЩО КОЖНОГО, ХТО ПРОГОЛОСУЄ ЗА ЦЕ ПИТАННЯ БУДУТЬ ЗМІШУВАТИ З УСИМ МОЖЛИВИМ БРУДОМ, АЛЕ ПОЯСНЮ: Є ВЕЛИКЕ БАЖАННЯ, І НЕ ЛИШЕ МОЄ, ЗАБЕЗПЕЧИТИ ТРАНСЛЯЦІЮ РОБОТИ СЕССІЇ  (А БІЛЬШ ІМОВІРНО МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕГЛЯДУ ВІДЕО З АРХІВУ, БО ПЕРЕГЛЯД ТІЛЬКИ ОНЛАЙН ЗАЦІКАВИТЬ МАЛУ КІЛЬКІСТЬ ЛЮДЕЙ, А ЗБЕРЕЖЕННЯ ВІДЕОАРХІВУ – ЗАЦІКАВИТЬ БІЛЬШУ ЧАСТИНУ ВИБОРЦІВ) ЗАСОБАМИ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “МІС ТВ” БЕЗ ФІНАНСОВИХ ВКЛАДЕНЬ. РОЗУМІЮ, ЩО МОЖУТЬ ВИНИКАТИ ДЕЯКІ ПРОБЛЕМИ У РЕАЛІЗАЦІЇ ЦЬОГО БАЖАННЯ, АЛЕ ВОНО Є, І Я З ПОВАГОЮ ВІДНОШУСЬ ДО БАЖАННЯ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ТАКЕ ВІДЕО САМОСТІЙНО БЕЗ ПОСЛУГ ІНШИХ ПІДПРИЄМСТВ ( ХАЙ ХОЧ НАЙКРАЩИХ, МАЮ ПОВАЖНЕ ВІДНОШЕННЯ ДО “ДНІПРОНЕТУ”).  ЦЕ МОЄ РІШЕННЯ. ЯКЩО ПОМИЛКА – ТО МОЯ ПОМИЛКА. АЛЕ Я ВСЕ ЗРОБЛЮ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕГЛЯДУ СЕССІЇ У ВІДЕО ВАРІАНТІ ЗА ДОПОМОГОЮ “МІС ТВ”,  А ЯКЩО ПОМИЛЯВСЯ -ВИЗНАЮ ПУБЛІЧНО,

Питання 35 Про надання дозволу на створення органів самоорганізації населення ПІДРТИМАНО

 Питання 36 Про внесення змін до рішення міської ради від 30.09.2015 №1405-66/VI «Про «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баглійського району міста Дніпродзержинськ» ПІДРТИМАНО

Питання 37 Про передачу штатної чисельності з комунального закладу «Спортивний комбінат «Прометей» Дніпродзержинської міської ради ПІДРТИМАНО

Питання 38 Про затвердження передавального акту департаменту молоді та спорту Дніпродзержинської міської ради ПІДРТИМАНО

Питання 39 Про затвердження передавального акту управління культури Дніпродзержинської міської ради ПІДРТИМАНО

Питання 40 Про затвердження положення про службу у справах дітей Дніпродзержинської міської ради ПІДРТИМАНО

Питання 41 Про внесення змін до установчих  документів управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради та затвердження положення про департамент з гуманітарних питань Дніпродзержинської міської ради ПІДРТИМАНО

Питання 42 Про зміну найменування комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – гімназія №11 м. Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради та затвердження статуту комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Гімназія №11 – спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня  – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Еврика» м. Дніпродзержинська Дніпродзержинської міської ради в новій редакції ПІДРТИМАНО

Питання 43 Про затвердження проекту «Нове життя під новим дахом! Створення безпечного середовища для дітей – запорука майбутнього стабільного розвитку держави у Комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №39 «Ромашка» Дніпродзержинської міської ради» ПІДРТИМАНО

 Питання 44 Про затвердження проекту «Тепло дітям – економія країні» в навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад №25 «Волошка»  ПІДРТИМАНО

Питання 45 Про затвердження проекту «Здорова дитина – здорова нація» в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №25 м. Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради ПІДРТИМАНО

Питання 46 Про затвердження проекту «Якість харчування – як складова успішного навчального середовища» в комунальному закладі «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія №11 м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради. ПІДРТИМАНО

 Питання 47 Депутатський запит депутата міської ради Горбаренка І.Л. про проведення адміністраціями районів міста нових громадських слухань з питання обрання нової назви нашого міста ЗНЯТО З ПОРЯДКУ ДЕННОГО

 Питання 48 Депутатський запит депутата міської ради VII скликання Дідура В.В. з питання переносу денного стаціонару по обслуговуванню наркозалежних громадян, який розташований поряд з загальноосвітньою школою №13 та дитячим садом ЗНЯТО З ПОРЯДКУ ДЕННОГО

Питання 49 Депутатський запит про звернення фракції «Батьківщина» до міністра соціальної політики України стосовно необхідності підвищення рівня соціального захисту дітей із малозабезпечених сімей УТРИМАВСЯ.ЗГОДЕН З НЕОБХІДНІСТЮ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ, АЛЕ НЕ ПІДТРИМУЮ ПОПУЛІЗМ.

Додаткове питання 1 Про виплату компенсації за самостійно споруджений надгробок на могилі загиблого учасника антитерористичної операції Мосьпана В.О. ПІДРТИМАНО

Додаткове питання 2 Про підтримку участі комунального підприємства Дніпродзержинської міської ради «Міськводоканал» у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» та надання дозволу ПІДРТИМАНО

Додаткове питання 3 Про підтримку участі комунального підприємства Дніпродзержинської міської ради «Дніпродзержинськтепломережа» у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» та надання дозволу. ПІДРТИМАНО

 Додаткове питання 4 Про підтримку участі Дніпродзержинської міської ради у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» та надання дозволу. ПІДРТИМАНО

Додаткове питання 5 Про внесення доповнень до рішення міської ради від 30.03.2016 №132-06/VII «Про Комплексну програму забезпечення громадського  порядку та громадської безпеки у м. Дніпродзержинську на 2016-2020 роки» ПІДРТИМАНО

 Додаткове питання 6 Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у приватному секторі м. Дніпродзержинська ПІДРТИМАНО

Додаткове питання 7 Про внесення змін до рішення міської ради від 27.06.2014 №1079-51/VI «Про затвердження Програми підтримки сімей з території південних та східних областей України» (зі змінами) ПІДРТИМАНО

Додаткове питання 8 Про затвердження Програми розвитку та утримання комунального підприємства Дніпродзержинської міської ради «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду» на 2016 – 2020 роки ПІДРТИМАНО

Додаткове питання 9 Про внесення змін до рішення міської ради від 26.02.2016 №93-05/VII «Про Програму розвитку житлового господарства м. Дніпродзержинська на 2016-2020 роки» ПІДРТИМАНО

ТАК Я РОЗУМІЮ ДО ЧОГО ТУТ ВИНИКНУТЬ ЗАУВАЖЕННЯ, ЦИФРИ НА ВИДАЛЕННЯ КАРАНТИННИХ ТРАВ  ФАНТАСТИЧНІ 13 млн в цьому році. АЛЕ ГОЛОВНЕ НЕ БЛОКУВАТИ ПРОГРАМИ, А ЗАБЕЗПЕЧИТИ КОНТРОЛЬ.  БУДУ МАТИ ІТОГОВІ ЦИФРИ ПО 2016 року далі  БУДЕМО РОБИТИ ВИСНОВКИ. ПРОГРАМА ПЕРЕДБАЧАЄ  32 млн. на ремонт житлового фонду  щорічно і ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО. ТОМУ Я НЕ СТАВ БЛОКУВАТИ ЦЮ ПРОГРАМУ, ЦЕ МОЄ РІШЕННЯ. ЯКЩО ПОМИЛКА – ТО МОЯ ПОМИЛКА.  ЯКЩО ПОМИЛЯВСЯ – ВИЗНАЮ ПУБЛІЧНО,

Додаткове питання 10 Про внесення змін до рішення міської ради від 31.10.2014 №1136-56/VI «Про затвердження Програми комунального підприємства Дніпродзержинської міської ради «Комсервіс» по забезпеченню ефективної експлуатації та утримання міських доріг, мостів, шляхопроводів, зливової каналізації закритого типу, гідротехнічних споруд (зливово-меліоративна система відкритого та закритого типу) в м. Дніпродзержинську на 2014 2018 роки» ПІДРТИМАНО

Додаткове питання 11 Депутатський запит депутата міської ради Гурської М.Г. про надання на пленарному засіданні сесії міської ради у червні 2016 року представнику фракції «Опозиційний блок» слова для озвучення заяви фракції стосовно скасування Постанови Верховної Ради України від 19 травня 2016 року про перейменування окремих населених пунктів та районів у частині перейменування міста Дніпродзержинськ та проведення голосування звернення Дніпродзержинської міської ради до Верховної Ради України по даному питанню. ПРОТИ

 Додаткове питання 12 Депутатський запит депутата міської ради Боговика С.Л. про відновлення фінансування у повному обсязі Державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту» ПРОТИ 

Додаткове питання 13 Депутатський запит депутата міської ради Павлюка С.М. про здійснення комплексної перевірки фінансово-господарської діяльності КЗ «Спортивний комбінат «Прометей» Дніпродзержинської міської ради робочою групою за участю депутатів міської ради та вирішення питання щодо подальшого функціонування закладу  ПРОТИ

Додаткове питання 14 Депутатський запит депутата міської ради Павлюка С.М. про відповідність Нестеренка А.Г. займаній посаді та прийняття рішення стосовно подальшого його перебування на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради ПРОТИ