GPS

Про забезпечення прозорості у використанні комунального транспорту

Чому з’явився такий запит на контроль комунальної техніки?
За останні дні основне питання і тема звернень до депутата – це неочищені вулиці. Практично всі люди ставлять незадовільну оцінку новій влади у прибиранні снігу та ліквідації стихійних снігопадів у Дніпродзержинську.
Моя оцінка роботи  також незадовільно. Ми всі в одній упряжці – мер Андрій Бєлоусов, всі заступники міра і депутати. Я не звик знімати відповідальність з себе тикаючи пальцем в когось.
Але я хочу перш ніж жителі міста будуть обурюватися, дати їм максимум інформації. Скільки техніки в місті працює на прибиранні снігу, скільки годин на добу працює техніка в місті, і на скільки ефективно використовується її ресурси.
Я розумію, що місто було не готово до таких снігопадів.

 Кажуть ми не бачимо техніку, яка їздить по місту. Де вона? Вона простоює. Хто  заощаджує на пальному? Потім вкрадуть…. і т.і.
Якщо кожен житель міста зможе зайти на сайт і побачити де працюють в даний момент 17 одиниць снігоприбиральної техніки. Запитань буде менше. Ця пропозиція нашої фракції не недовіра міському голові або заступникам або департаменту ЖКГ, це крок до того, щоб жителі володіли реальною інформацією про ситуацію.
Але … щоб ми не говорили. Є запит на те, щоб наступного року було краще. І якраз такий крок дозволить нам разом зрозуміти де можна оптимізувати роботу наявної техніки і скільки необхідно місту додаткових одиниць техніки.
Хороший господар – “Санчата готують влітку”. Ми йдемо ще на крок вперед і готуємо наші плани на зиму 2017 – взимку 2016.
А зараз, будь ласка, давайте залишимо емоції і дозволимо вичавити максимум з тих ресурсів, які у нас є для прибирання міста разом. Хто то може почистити маленьку доріжку від свого будинку, під’їзду і за це Вам величезне спасибі.
Сподіваюся Білоусов Андрій Леонідович і депутати міськради підтримають нашу ініціативу і вже цієї зими Ви зможете оцінити систему моніторингу комунального транспорту в публічному доступі.
П.C. Грошей для цього не потрібно. Транспорт обладнаний GPS системами, потрібна тільки робота програміста, який займається сайтом міськради.


Дніпродзержинському міському голові     Білоусову А.Л.

                                    Депутатам Дніпродзержинської міської ради VII скликання

Депутатський запит

Про  забезпечення прозорості                 

у використанні комунального транспорту

Виконуючи наказ виборців щодо  забезпечення прозорого використання  комунального транспорту міста,що є власністю громади міста,  та з метою  громадського контролю за цільовим використанням кожної транспортної одиниці пропонуємо:

  1. Надати доступ громаді до інформації GPS моніторингу комунального транспорту за посиланням з сайту міської ради.
  2. Департаменту житлово-комунального господарства іншим департаментам та комунальним підприємствам міста, адміністраціям надати депутатським комісіям з питань транспорту та з питань житлово-комунального господарства перелік транспортних засобів, що обладнані засобами GPS та перелік  необладнаного транспорту.
  3. Постійним комісіям з питань транспорту та з питань житлово-комунального господарства та відповідним департаментам узгодити групи транспорту, що підлягають обов`язковому публічному GPS моніторингу.
  4. Забезпечити можливість публічного спостереження за роботою комунального транспорту за обраними групами транспорту з можливістю перегляду історії переміщення за останній місяць.
  5. Підготувати відповідний проект рішення сесії міської ради та забезпечити інформування в ЗМІ про можливість контролю за цільовим  використанням комунального транспорту.
  6. Забезпечити механізм отримання зауважень та пропозицій на електрону пошту відділу звернень громадян від громади міста за результатами спостереження, оброблені електроні звернення із зауваженнями та  пропозиціями щомісячно надавати міському голові та депутатам міської ради для відповідних дій з оптимізації використання комунального транспорту.
  7. Дозволити дострокове надання публічного доступу для спостереження за транспортом,  що задіяний в зимових роботах з прибирання та посипання   території міста до підготування відповідного рішення сесії.

                  _________________                     Іванченко Андрій Григорович

                  _________________                     Беспальчук Максим Григорович

                  _________________                     Торішня Ганна Анатоліївна

                  _________________                     Демішева Олена Вікторівна